Make your own free website on Tripod.com

Mutasyon ve Dünya Dışı Etkiler

8

 

Avusturalya, Peter Khoury. Bana kendisinden gelen dokümanlara dayanarak, esrarengiz bir olayı özet olarak anlatmaya çalışacağım. Kullanacağım fotoğraflar bir kaç kere taranmış olduğundan biraz bozuk, ancak son derece inandırıcı ve düşündürücü. Bu bilgileri kendisinden gelen izin ile yayınlıyorum.

 

Peter 1964 Lübnan doğumlu bir göçmen, 1973 yılında Avusturalya ya göçmüş. 1981 de Vivian ile evlenmiş, Şu anda 2 çocuğu var.

Peter'in macerası 1988 yılında başlıyor. Bir dizi UFO olayına eşi ile birlikte tanık alıyorlar. 12 temmuz 1988 de yatağın içindeyken ayaklarından birisinin tutması ile uyanıyor, ayak ucunda iki kadın görünce şaşırıyor, Kadınlardan bir tanesi yanına yaklaşarak kafasından bir iğne yapıyor, her ikisi de çıplak, sarışın uzun saçlı olanı  Peterin üzerine doğru eğiliyor ve göğsü Peterin ağzına değiyor, Peter korku ile ısırıyor ve ağzına bir şey geldiğini hissediyor ama bu sırada kendinden geçiyor.

Uyandığında kendini yatakda tek başına ve çıplak buluyor, midesi bulanıyor ve devamlı olarak kusmaya başlıyor. Eşi ile beraber doktora gidiyorlar. Yapılan muayenede herhangi bir şeye rastlanmamakla beraber iğne yapılan yerin izi  ve karın bölgesinde bazı kızarıklıklar görülüyor.

evlerine geldiklerinde tuvalete gidiyor ve erkeklik organının acıdığını fark ediyor. Daha dikkatle incelediğinde sünnet derisinin altında, organın kafa bölümüne sargılanmış bir saç parçası buluyor. Normal insan saçına benzemekle beraber biraz daha sert  olması iyice garibine gidiyor. Elindeki saç örneği ile beraber bir dizi problemli günler geçirmeye başlıyor ve saç örneğini, başından geçenleri konu ile ilgilenenlere anlatıyor.

saç örneği.

dna filmi

Daha sonra iyice incelenmesi için APEG adlı bir kuruluşa götürüyor. Ortaya çıkan netice ise oldukça şaşırtıcı evet saç teli ama hiç bir insanın genetik yapısına uygun olmadığı, tamamıyla yabancı bir ırkın saç örneği olduğu raporlar ile tespit ediliyor

devam