Make your own free website on Tripod.com

Mutasyon ve Dünya Dışı Etkiler

12

 

GREY(gri) tipler:boyları-150-300 cm/kilo,30-40/göz,s iyah damla şeklindei/saç, yok/cilt, koyu gri/cinsiyet, genelde görünen bir organı yok ancak bazen dişi tiplerin görüldüğü biliniyor/iletişim, telepatik olduğu sanılıyor, konuşulmamış./geldikleri yer/tahminen zeta retuculian sistem, orion, ilk defa ortaya çıkışları 1947 yılındaki rosweel olayında. Bir çok ufo form bu varlıkların usa hükümeti ile temasda olduklarını ve bazı teknolojileri verdiklerini söylüyorlar ama  hepsi birer iddia.

Bu uzaylı tipi en fazla rastlanılan tip olarak geçiyor, yüz hatları klasik bir amblem haline gelmiş durumda

bence de en şirinleri diyebilirim.

Bu tip içinde bir çok ressam çalışması var , ben en fazla beğendiğim 2 çalışmayı size sunacağım. Bir tanesini zaten kullanıyoruz. Eskilerden izler adlı tez yazımda "grilerin acıklı öyküsünde". Bu yazıyı okuyanlarınız hatırlayacaklar. Hayvan kesimlerinin bu varlıklar tarafından yapıla bilineceğini çünkü üreme sorunları olduğunu, bu sorunu gidermenin yolu olarak dünya ya geldiklerini, çok meraklı olduklarını ancak insanlara karşı kayıtsız olduklarını ilk defa biz söylüyoruz ve Ufoloji literatüründe ses getirdi. Aşağıdaki resim hakkında sahte olduğuna dair bir rapor edinemedik, analizlerimiz neticesinde herhangi digital pixel ilavesine de rastlamadık, bu resim işte tam hayvan kesimlerinin yapıldığı bölgeden geliyor. Bu otlak da 2 adet üreme organları ustalıkla alınmış inek cesedi bulundu.

Raporlara göre gayet narin olan bu varlıklar aynen Progeria hastalarının neredeyse bire bir özelliklerini gösteriyorlar. Aşağıdaki resim bir video kayıtdan alınmış ve ilk grey kaydı olarak nitelendiriliyor ama ne derece doğru bilinmez,

progeria tip

evet işte en beğendiğim çizim:

büyük bir çoğunluğunda organ yok

şimdi Nordic çizimlerini yapan ressamın çizdiklerine dönelim. Burada biraz daha farklılar ama sadece ressamın hayal gücünden kaynaklanıyor. Aslında bu tipler ile Ancients ler arasında benzer özellikler de bulunuyor.

  

 

devam

 


pictures ref:abducte.net:Related Books,[1] Streiber, Whitley Communion: A True Story,[2] Streiber, Whitley
The Communion Letters