Make your own free website on Tripod.com

Mutasyon ve Dünya Dışı Etkiler

11

Hep evrende yalnız olamayacağımız fikrini işliyoruz ama şu gerçeği de kabul etmek gerekiyor ki henüz bir kesin kanıt veya yasal bir karşılaşma yok. Binlerce olay var bir çoğu diyelim ki uydurulmuş olsun ama diğer bir miktarına da aynı şeyi söyleyemeyiz herhalde. İnsan formunun evrensel olduğuna dair hislerimiz mevcut hem de çok kuvvetli. Düşünün bir kere çok gelişmiş bir uzay aracı geliyor ve içinden parmakları dahi olmayan bir canavar çıkıyor ? tuhaf değil mi . Bu canavar alien nasıl bu gemiyi yapabilir ?
-efendim tele kinetik güçleri var öyle yapıyorlar.
Böyle bir çok cevap duyabilirsiniz ama bence sadece hayal mahsulü.


Örneğin bizim Eşme Uzaylısı, kolu yok, ayağı yok, 2 karış boyunda bir uzaylı varlık ? 
-efendim bunlar çok özel bir uzaylı gurubudur ender rastlanır ve manyetik enerji kullanırlar ?
Sadece gülünür.
Dünya üzerinde bu tür konular ile uğraşan bir çok araştırmacı, gurup vs. elde edilen raporların 3. cins ile yakın karşılaşma tipinde olanları ve tabi ki bizde inceliyor ve ortak özelliklerini bulmaya çalışıyoruz. Bu incelemeler sonucunda 4 klasik tip tespiti yapılıyor.
Bu uzaylı tiplerinin sınıflandırılması konusunda bir çok kişi artık hemfikir. Ancak biraz değişik olan bir durum var. Bunların hiç birinin fotoğrafı yok. Tanık tariflerine göre çizilmiş robot çizimler var ve bazı ressamların bu tarif ve robot resimlere göre çizdikleri birbirinden biraz değişik resimler var. Ben bunlardan en iyilerini  sizin için seçtim, şimdi sırası ile bunları size sunuyorum.

NORDIC tipler:boyları-150-195 cm/kilo,55-110kg/göz,insan gözü gibi/saç,sarı/cilt,soluk benizli/cinsiyet,erkek ve kadın tipler var/iletişim,telepatik

gördüğünüz gibi neredeyse mükemmel bir görünümdeler, hatta Hitlerin Tibet de peşinde koştuğu efsanevi arien ırkının hemen hemen aynısı. İskandinav  ülkelerinde yaşayan  insanlara benzedikleri söylendiği için nordic adını alıyorlar


pictures ref:abducte.net:

devam