Make your own free website on Tripod.com

Hayvanlarımızı Kimler Böyle Kesiyor ?

Hayvanlarımızı kim böyle kesiyor,diyelim ki dünyada bir hayvan organ nakli mafyası var doğru olabilir mi ,hayır,bildiğim kadarıyla hiç bir hayvanın organı insanlara uymuyor.Organ nakli fikrine ben ,zarar görmüş veya ölmüş hayvanların vücutlarındaki usta kimseler tarafından yapılmış izler den geldim.Bunlar doğada diğer hayvanlar tarafından yapılsa idi böyle mi olurdu?.Türkiye'den örnek veremediğim için üzgünüm ,maalesef elimde herhangi bir rapor bulunmuyor.

Atlara doğru yöneltilen esrarengiz ışık huzmesi:

SUBJ: UFO REPORT(MUFON)
REF: A. MY CO 24 112202Z APR 78
DATE/TIME THURSDAY APRIL 6 AT 7:30 - 7:45 LOCAL
LOCATION OF OBSERVER: NEAR BARN OF HER PROPERTY

tanıklar ağaçların arkasından parlak bir ışık hüzmesinin atlara doğru uzandığını,atların olağandışı kişnemelerini duyuyorlar,resimde tanıklar ışığın geldiği yönü gösteriyorlar(MUFON).Atlardan iki tanesinin yelesinde yanıklar bulunuyor,genç olan tay ise kötürüm kalıyor.

Ortalamalara göre en fazla yok olan uzuvlar,üreme organları,hipofiz bezleri,komple kafa.Yüzlerce örnek araştırdım,işte en çarpıcı olanlardan bir kaç tanesi:
 

 

           

British Columbia in the 1970.
 

 

                        

Ortak özellik,kan yok,çok keskin bir cisim veya ışın kullanılmış,hayvanların yüz ifadelerinde hiç bir korku belirtisi bulunmuyor..

         

üst soldaki resimde mikroskopta görülen normal kan örneği,aşağıdakinde ise cesedi bulunmuş hayvanlardan alınan örnek, hemoglobin yok olmuş? Hemoglobin nasıl yok ediliyor?

                  

South Dakota on May 26, 1993.

19 Eylül 1999,Menno, South Dakota .Marilee ve Milo Hauck adındaki kişiler tarafından bulundu.Göğsünde esrarengiz izler ve resimde gördüğünüz gibi gayet ustalıkla açılmış ve içinden cinsel organlarının alınmış olduğu yer.

 

cinsel organları bölümündeki açılan kısım.

         

 

veterinerin gözleminde çok keskin bir şeyle kesildiği,büyük bir ustalıkla cinsel organının alındığı söyleniyor,ayrıca etrafta bu bölgeden yayılan hiç bir kan izi de bulunmuyor...aynı bölge de yani tecavüze uğrayan hayvanın etrafında ise alt taraftaki resimlerde gördüğünüz izler tespit ediliyor.

                  

 

bu izler bir araca ait olabilir mi? Bu olayların bir çoğu Amerikanın Güneybatısında gerçekleşiyor. Hayvan ölümlerinin olduğu bu bölgelerde aynı zamanda bir çok ufo raporu da ortaya çıkıyor.Eğer şimdi tıklayacağınız( buraya tıklayın)  sayfada açılacak olan resim gerçekten de doğru ise(herhangi bir sahte belirti bulamadık) bir şeyleri  anlatıyor ! birkaç örnek daha vererek bu rahatsız edici konuyu atlayarak ,insanlar üzerinde yapılan deneylere geçeceğim .San Luis Valley new mexicoda bulunuyor bu bölgede taarruza uğramış,bir çok hayvan bu bölgede deneyler için katledilmiş ,bu arada bol miktarda ufo gözlemi olduğunu da belirtmeliyim..

December 1, 1997

          

kar üzerinde hiç bir iz bulunmuyor,ayrıca kan izleri de yok,hemoglobin eksilmesi sebebiyle olabilir mi?.

 

ön sağ ayak,gözler,kulak ustaca yok olmuş,yine hiç bir kan izi yok?mart 5, 1998, south of Alamosa,göğüs kısmından bazı organlar alınmış,yelesi ustaca tıraş edilmiş ve çene içinden bazı organlar alınmış.

                 

 

şimdide bu bölgede çekilen bazı ufo resimlerini görüyoruz

                  

yazım bundan sonra kimler tarafından yapıldığı anlaşılamayan insan deneylerle devam edecek,bunları yapanların bizimle temas etme gibi bir düşünceleri kesinlikle yok acaba elde ettikleri bu bilgileri ne zaman kullanacaklar?

Ana Sayfa